SAMEN GROEIEN
Klant aandragen bij Netfort
Ken je een ondernemer die beter gevonden wil worden of een professionele WordPress-website zoekt? Breng ons in contact. Wordt jouw relatie klant, dan bedanken we je met een vooraf afgesproken vergoeding.
Hoe werkt het?
1. Je doet een introductie
Vertel ons kort wie je wilt voorstellen en welke ondersteuning die ondernemer zoekt.
2. We maken kennis
We bespreken vrijblijvend de wensen en kijken of Netfort daarbij past.
3. Je ontvangt een bedankje
Ontstaat er een nieuwe klantrelatie, dan ontvang je de vergoeding die we vooraf hebben afgesproken.
Voor wie is dit bedoeld?
Voor bestaande klanten, zakelijke relaties en ondernemers die onze werkwijze kennen. Je hoeft niets te verkopen: een persoonlijke introductie is voldoende.
Welke vergoeding krijg je?
Dat spreken we vooraf samen af. Zo weet je precies waar je aan toe bent. De vergoeding geldt wanneer de aangedragen ondernemer daadwerkelijk klant wordt. Er zijn geen verplichtingen om vaker iemand aan te dragen.
Iemand aandragen of eerst overleggen?
Vul hieronder je gegevens en een korte toelichting in. Deel de contactgegevens van een ander alleen met diens toestemming. Je kunt de ondernemer ook vragen rechtstreeks contact met ons op te nemen en jouw naam te noemen.